Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vychází nová edice

5. 6. 2008

První změnou je snížení počtu karet v této "velké" edici na 249.
Zároveň byl přidán nový typ karty - Mythic rare.

Rozdělení raritních karet v edici bude následující:

    * Mythic rare – 15
    * Rare – 53
    * Uncommon – 60
    * Common – 101
    * Basic land – 20

Symbol mythic rare bude červený, jako na kartě – Mythic rare ze Shards Of Alara:Složení boosterů

V každém boosteru bude nyní obsažena jedna karta základní země, namísto jednoho commonu. Předpokládané složení boosteru bude nyní 1x Rare, 3x Uncommon, 10x Common, 1x základní země, a 1x karta tipů & triků nebo token. (V jednom z 8 boosterů pak bude Mythic rare namísto normálního).

Nový produkt: Intro Pack

Do produktové řady bude zařazen nový produkt. Takzvaný Intro Pack bude pro současné hráče nejlepší cestou, jak poznat nové mechaniky a setting bloku. Pro nové hráče pak bude ideálním nástrojem k uvedení do hry, umožňujíc jim zároveň učit se hrát s nejnovějšími kartami. Intro pack bude obsahovat:

    * 41 kartový předkonstruovaný balík s jedním foilovým rarem a jedním normálním rarem
    * Booster aktuální sady
    * Brožurku k aktuální sadě vysvětlující nové herní mechaniky v sadě a funkci balíčků obsažených v IP
    * Brožurku pro nové hráče obsahující popis pravidel hry, tipy pro stavění balíků, a informaci o příběhu aktuální sady.S každým setem bude vydáno pět různých intro packů. Display box intro packů bude obsahovat po jednom od každého typu, celkově tedy pět.

Aby nedocházelo ke zbytečné duplicitě produktů, bude se vstupem intro packů do produktové řady Magicu ukončeno vydávání předkonstruovaných tematických balíčků k sadám.

Fat Pack
Redesign Fat Packu začal již se Shadowmoorem zvýšením počtu boosterů ze 6 na 8. Se Shards Of Alara bude redesign Fat Packů dokončen, a aby bylo fanouškům Magicu dopřáno okusit alespoň vzorek současné publikační řady, bude Fat Pack obsahovat výňatek ze současného produktu publikační řady, namísto doposud přítomného románu vztahujícího se k aktuální sadě.